preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

Login
Tražilica
Razno

Izbor top pjesmi mjeseca!

E-građanin:

e-Građanin: kako se prijaviti?

Sigurniji internet

 

 

Brošura o e-nasilju:

Jesmo li naivci?

Knjižnični katalog

Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 2. 2017.

Ukupno: 148548
Ovaj mjesec: 2088
Ovaj tjedan: 527
Danas: 110
Anketa
Kakav bi oblik vrednovanja u nastavi želio?





Korisni linkovi
Raspored zvonjenja

PRIJE PODNE

1. SAT   08:00 - 08:45

2. SAT   08:50 - 09:35

9:35 - 9:50 ODMOR ZA MARENDU U UČIONICI

3. SAT   09:50 - 10:35

4. SAT   10:40 - 11:25

5. SAT   11:30 - 12:15

6. SAT   12:20 - 13:05

 

Hrabri telefon

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Raspored informacija

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE

U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./ 2021. 

 

Dragi roditelji,

s obzirom na epidemiološku situaciju i nemogućnost održavanja individualnih informacija, za dogovor oko održavanja informacija možete se obratiti razrednicima i predmetnim učiteljima putem elektroničke pošte.

U tablicama možete pronaći popis učitelja i njihove adrese elektroničke pošte.

U iznimnim situacijama roditelje se može pozvati na razgovor u dogovoru s razrednicom,  stručnom službom (psihologinjom, pedagoginjom) i predmetnim učiteljem.

Informacije se održavaju prema navedenim terminima (uz prethodnu najavu) i po dogovoru.

RAZREDNA NASTAVA MATIČNA ŠKOLA MATULJI

IME I PREZIME UČITELJA/ICE

RAZREDNI ODJEL

INFORMACIJE

E-MAIL

Nataša Milković

1.a

Utorak 8:00 - 8:45; svaki prvi ponedjeljak u mjesecu 18:00 - 19:00

 

natasa.milkovic@skole.hr

Angelina Tuliak

1.b

Utorak 10:45 - 11:30 i po dogovoru

angelina.tuliak@skole.hr

Mirjana Ivaničić

2.a

Ponedjeljak 9:50 – 10:35

mirjana.ivanicic@skole.hr

Dunja Krnjatić

2.b

Utorak 9:50-10:35

dunja.krnjatic@skole.hr

Alenka Boras Mandić

3.a

Četvrtak 8:00-8:45; ostale dane 12:30-13:05; i po dogovoru

alenka.boras-mandic@skole.hr

Dorjana Mavar

3.b

Srijeda 10:45 – 11:30 i po dogovoru

dorjana.mavar@skole.hr

Blaženka Matek

4.a

Plava smjena – 8:50-9:35; zelena smjena- 10:40-11:25

blazenka.matek@skole.hr

Željka Germanović

4.b

Srijeda 17:00 – 18:00; i po dogovoru

zeljkac.sac@skole.hr

 

 

RAZREDNICI I PREDMETNI UČITELJI - MATIČNA ŠKOLA MATULJI

 

IME I PREZIME UČITELJA/ICE -RAZREDNIKA/ICE

INFORMACIJE

E-MAIL

Tea Kos (5.a)

Srijeda 17:00 - 18:00; i po dogovoru

tea.kos1@skole.hr

Ira Copić Bosnić (5.b)

Utorak 17:30- 18:30; i po dogovoru

ira.copic@skole.hr

Ivana Cetina (5.c)

Ponedjeljak 17:00 -18:00

ivana.cetina2@skole.hr

Dario Abram (5.d)

Srijeda 17:00-18:00

dario.abram@skole.hr

Goran Grbac (6.a)

Ponedjeljak 17:00 -18:00

goran.grbac@skole.hr

Silvija Polak Mance (6.b)

Utorak 17:30-18:30; i po dogovoru

silvija.polak-mance@skole.hr

Koraljka Boršić Sanković (6.c)

Srijeda 14:00-15:00

koraljka.borsic@skole.hr

Tina Bošković Sertić (7.a)

Ponedjeljak 9:00 - 10:30

tina.boskovic-sertic@skole.hr

Denis Modrić (7.b)

Četvrtak 17:00-18:00

denis.modric@skole.hr

Gordana Begić (7.c)

Četvrtak 17:00-17:30; ostalo po dogovoru

gordana.begic@skole.hr

Jasna Miškulin Nemeth (8.a)

Po dogovoru

jasna.miskulin-nemeth@skole.hr

Jelena Vrkljan (8.b)

Po dogovoru

jelena.vrkljan@skole.hr

Elizabeta Borovina (8.c)

Po dogovoru

elizabeta.borovina@skole.hr

Lovorka Benvin

Utorak 15:00; i po dogovoru

lovorka.benvin@skole.hr

Ivana Herman

Četvrtak 10:30 - 11:30

ivana.herman2@skole.hr

Sonja Petranović Škarica

Srijeda iza 15:00 e-mailom i po dogovoru

sonja.petranovic-skarica@skole.hr

Siniša Topić

Srijeda 9:40-10,25

sinisa.topic@skole.hr

Tanja Turudić

Utorak 10:40-11:25

tanja.turudic@skole.hr

Liliana Vossila

Jušići- utorak 7:15-8:00; Rukavac srijeda 7:15-8:00

lilijana.vosilla@skole.hr

Helena Miljević Pavić

Za vrijeme velikog odmora telefonski uz prethodni dogovor

helena.miljevic@skole.hr

Maja Mishaze

Srijeda 8:45-9:30

maja.mishaze@skole.hr

Antonio Perić

Po dogovoru

antonio.peric18@skole.hr

Martina Horvat

Četvrtak 13:10-13:55

martina.horvat16@skole.hr

Ronald Ribarić

Petak 11:30-12:15

ronald.ribaric@skole.hr

Zrinka Kursar Mustapić

Po dogovoru; kontakt 098132-1928

zrinka.kursar@skole.hr

Marija Keškić

Kontaktirati za termin na e-mail marija.keskic@skole.hr

marija.keskic@skole.hr

Klara Labinac

Ponedjeljak ili petak 9:45-10:30 – telefonski na broj škole Rukavac

klara.labinac@skole.hr

Zlatan Kupčak

Ponedjeljak 9:30

zlatan.kupcak@skole.hr

Snježana Kruhak

Utorak 15:00-18:00

snjezana.kruhak@skole.hr

Iva Somborski

Četvrtak 14:00-15:00

isomborski@gmail.com

Adriana Belasić

Četvrtak 14:00-14:45

adriana.belasic@skole.hr

Andrea Šlosar

Petak 10:00-11:00

andrea.slosar@skole.hr

Ivana Petra Čengija

Po dogovoru

ivana.cengija1@gmail.com

 

 

PODRUČNA ŠKOLA JUŠIĆI

 

IME I PREZIME UČITELJA/ICE

RAZRED

TERMIN INFORMACIJA

E- MAIL

Marija Radoš

1.razred

Srijeda 17:00 – 18:00 i po dogovoru

marija.rados3@skole.hr

Barbara Juriševič

2. razred

Utorak 17 - 18 sati, srijeda 8:30 - 9:30

barbara.grubisic@skole.hr

Boženka Zorić

3. razred

Ponedjeljak 11:00-12:25 i srijeda 8:00-9:00

bozenka.zoric@skole.hr

Melita Stambulić

4. razred

Zadnji četvrtak u mjesecu 8:00-9:00; poslijepodne 17:00-18:00; i po dogovoru

melita.stambulic@skole.hr

 

 

PODRUČNA ŠKOLA RUKAVAC

 

IME I PREZIME UČITELJA/ICE

RAZRED

TERMIN INFORMACIJA

E-MAIL

Sanja Filičić

1.razred

Srijeda 8:30 – 9:15; i po dogovoru

sanja.filicic@skole.hr

Marijana Jukić Brozić

2.razred

Ponedjeljak 11:00 -12:00

mirjana.jukic-brozic@skole.hr

Nataša Jedriško Širola

3.razred

Petak 10:50-11:35

natasa.jedrisko-sirola@skole.hr

Nada Plazibat

 

4.razred

Utorak 8:50 – 9:30; i po dogovoru

nada.plazibat@skole.hr

 

 




preskoči na navigaciju